Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cejrowski spotka się dziś ze studentami KUL

Utworzony przez ~olka~, 23 marca 2010 r. o 09:50 Powrót do artykułu
~KOLKA~ napisał:
MASZ RACJĘ ,DAJ JE NA LUBELSKĄ JESZIWĘ .SZKODA ABYŚ TE PIENIĄDZE ROZTRWONIŁ ZE SWOIM ŻYCIOWYM PARTNEREM W LUBELSKIEJ TEKTURZE
Oj szkoda ,dobra rada a i rabi pochwali a narzeczony będzie dumny ze swojej połówki no i fakt będzie czym pochwalić się w tej tekturze w towarzystwie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~studentka~ napisał:
Większość zdrowych ludzi się z nim zgadza - podkreślam "ZDROWYCH"!
Większość oprócz tych kochających inaczej takie wyrażenie pewniej dotrze do celu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładny napisał:
Zapomnieli przy opisie dodać że także antysemita choć ponoć wierzy w żydowskiego króla Jezusa i do tego homofob. Ciekawe dlaczego po rozwodzie z zoną tak często ucieka za granicę i tak lubi tam bawić się z dziećmi czyżby zaraził sie od swych sukienkowych przyjaciół pociągiem do dzieci. Zastanawiam się kto sponsoruje te wycieczki zagraniczne temu osobnikowi.
A tobie co przeszkadza że nawet jeżeli jest antysemitą to w końcu żyjemy w wolnym kraju i kochać lubić możemy według własnego uznania i nikomu nic do tego a na miłość ta nacja sobie nie zasłużyła choć jak w życiu są wyjątki , zresztą sam wierzę w żydowskiego króla bo trudno zaprzeczyć historii .A czy jest prawo które nakazuje mnie czy innemu hetero kochać tych co są odmienni przecież nie muszę i nie będę i żadne prawo mnie zdrowego chłopa do tego nie zmusi .A jeżeli masz informację że ucieka od żony to jest możliwe czasami ja od swojej też bym uciekł i rozwodu nie mam ale tak to jest w kontaktach między zdrowymi ludźmi szczególnie między kobietą i facetem i nic w tym złego nie ma , że chcą odpocząć od siebie z tym że jeden częściej drugi rzadziej znika . Mimo że sam lubię dzieci nie ma w tym nic zdrożnego jednak krzywdy bym nie pozwolił zrobić co nie u wszystkich ludzi jest normą to pokazał min. pewien dyrygent czy inny chodzący w sukience facet jednak co innego jest lubić a co innego krzywdzić dzieci .A wycieczki min. sponsoruje mu ja sam !, nie mam czasu pojechać to Cejrowski jedzie ogląda filmuje i po przyjeździe opowiada no przy okazji słuchają go inni pasi !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...